Boek
Nederlands
Terwijl er oorlog woedt in Europa wordt een jonge vrouw in de jaren ’40 door haar moeder naar Malta gestuurd om op zoek te gaan naar haar verdwenen tante, met als enige aanknopingspunt een oude brief.
Onderwerp
Malta, Geheimen
Titel
Het verborgen paleis
Auteur
Dinah Jefferies
Vertaler
Erica Van Rijsewijk
Taal
Nederlands
Oorspr. taal
Engels
Oorspr. titel
The hidden palace
Uitgever
Amsterdam: HarperCollins, 2022
399 p.
ISBN
9789402711318 (paperback)

Besprekingen

Een meeslepende historische roman over een verdwenen zus, een belofte en een eiland vol geheimen. Als een groot schandaal aan het licht dreigt te komen, vlucht Rosalie Delacroix in de jaren twintig weg van Parijs naar Malta, waar ze een nieuw leven hoopt op te bouwen. Twintig jaar later moet ook Florence Frankrijk ontvluchten als een groot familiegeheim uitkomt. Na lange omzwervingen komt ze aan bij haar moeder in Engeland, die een vreemd verzoek heeft: of Florence op zoek wil gaan naar haar verdwenen tante Rosalie, die naar verluidt op Malta woont. Maar er woedt oorlog in Europa, en het enige aanknopingspunt is een jaren oude brief… ‘Het verborgen paleis’ is vlot en prettig leesbaar geschreven. Voor lezers van Lucinda Riley en Santa Montefiore. Dinah Jefferies (Malakka, 1948) is een internationaal bekende Britse schrijver. Ze schreef meerdere boeken en haar werk werd in meer dan vijftien landen uitgegeven.