E-boek
Nederlands

‘Deel 1 van de trilogie De vrouwen van de Leeuwenhof staat als een huis. Over keuzes maken en je hart volgen.’ Algemeen Dagblad over Agneta’s erfenis

Voor de lezers van Lucinda Riley en Santa Montefiore

Mathilda is zestien als haar moeder in 1931 plotseling sterft en ze alleen achterblijft. De wereld zit vol gevaren voor een jong meisje. Dan komt

Titel
Mathilda's geheim
Auteur
Corina Bomann
Vertaler
Lilian Caris
Taal
Nederlands
Oorspr. taal
Duits
Oorspr. titel
Mathildas Geheimnis
Uitgever
Amsterdam: Boekerij, 2020
ePub2
ISBN
9789402313871

Andere formaten: