Boek
Nederlands

Jager in de nacht

Chris Carter (auteur), Henske Marsman (vertaler)
De nieuwe Chris Carter: spanning en sensatie gegarandeerd. Voor lezers van M.J. Arlidge en Robert Bryndza.

Een onbekende vrouw wordt dood aangetroffen in een verlaten slagerij. Haar lichaam heeft geen verwondingen, maar haar lippen zijn zorgvuldig dichtgenaaid. Pas tijdens de autopsie ontdekt de patholoog hoe gruwelijk de daad werkelijk is…

Profiler Robert Hunter en zijn part
Extra onderwerp
Hunter, Robert ; personage
Titel
Jager in de nacht
Auteur
Chris Carter 1965-
Vertaler
Henske Marsman
Taal
Nederlands
Oorspr. taal
Engels
Oorspr. titel
The night stalker
Uitgever
Amsterdam: HarperCollins, 2022
381 p.
ISBN
9789402710595 (paperback)