Elle en Darcy leren elkaar kennen tijdens een blind date. Hoewel er tussen beide vrouwen een zekere aantrekkingskracht is, lijken hun werelden ver uit elkaar te liggen.
Onderwerp
Lesbische vrouwen
Titel
Elle & Darcy
Auteur
Alexandria Bellefleur
Vertaler
Femke de Moor
Taal
Nederlands
Oorspr. taal
Engels
Oorspr. titel
Written in the stars
Parallelle titel
Elle en Darcy
Uitgever
Utrecht: Z&K, © 2020
351 p.
ISBN
9789020539776 (paperback)

Andere formaten:

Besprekingen

Elle en Darcy leren elkaar kennen tijdens een blind date. Hoewel er tussen beide vrouwen een zekere aantrekkingskracht is, lijken hun werelden ver uit elkaar te liggen. Darcy wil graag van haar bemoeizieke broer af en spreekt met Elle af dat ze tot oudjaarsavond zullen doen alsof ze een koppel zijn. Ze zetten een toneelstukje op, maar al snel lijkt de aantrekkingskracht tussen beiden niet te stoppen. Alexandria Bellefleur schrijft romantische komedies met LGBTQ-personages. Deze vlotte roman verbindt de chaotische Elle, die een eigen bedrijfje heeft in de astrologie, en de punctuele Darcy, die als actuaris aan de slag is. Het verhaal wordt afwisselend vanuit de perspectieven van beide personages verteld en wordt opgeleukt met astrologische tips en sms-gesprekken. De setting tijdens de feestdagen zorgt voor extra sfeer. Een frisse romantische komedie voor lezers van Josie Silver en Emily Henry. Kerstroman met LGBTQ-personages.